Tytuł


the Doorsz (The Doors Tribute Band) – koncert

the Doorsz (The Doors Tribute Band) – koncert

„the Doorsz” to trójmiejski hołd dla klasyki blues-rockowego zespołu „the Doors” z przełomu lat 60-tych i 70-tych.

Ten zespół powstał w 2014 r. po powrocie do Polski glennSKii’ego po jego trzyletnim okresie w Azji i Kalifornii. Począwszy od 2014 r. zespół wykonuje około 18 utworów the Doors, umiejętnie improwizując w podobnie blues-rockowym stylu zespołu. Wszyscy z sześciu członków są profesjonalnymi muzykami z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, studyjnym i na scenie jam session.

the Doorsz to:

glennSKii Meyer (USA) - Wokal

(Blenders, Groovekojad, Monkey Funks, Jazz Nojz BreakSystem) Wokalista/rapper, producent, MC, autor tekstów. Zdobywca nagrody „Fryderyk”, Polish Dance Awards i nominacji do „Paszportu Polityki”, 2 złote płyty i 1 platynowa. Wystąpił na wielu koncertach i festiwalach w Polsce i za granicą, n.p.: RMF Inwazjia Mocy, Przystanek Woodstock, Węgorzewo, Marlboro Sound Race, European Capital of Culture - Copenhagen, Red Bull - Austria, Converse Tour WietNam. Współpraca: Liroy, Reni Jusis, Yaro, Kayah, Jarek Śmietana, Leszek Możdżer, Mikołaj Trzaska, Jacek Olter, Irek Wojtczak, Łąki Łan.

Krzysztof Stachura - Gitara

(Logophonic, Cast Effect, Mordy, Monkey Funks) Gitarzysta, kompozytor i aranżer. Współpraca: Bielizna, Blenders, Makowiecki Band, Łyczacza,Tymon Tymański, Olo Walicki, Przemek Dyakowski. Nagrody: m.in. Mazurskim Turnieju Muzycznym. Wystąpił m.in. na: Top Trendy, Festiwal w Opolu, Ostróda Reggae Festiwal, Open’er, Seven Festival, Piknik Country.

Maciej Szkudlarek - Bas

(Logophonic, Izes, Monkey Funks) Gitarzysta, basista i wokalista. Wystąpił m.in. na: Heineken Open’er, Ostróda Reggae Festiwał. Nagrody m.in Polskiego Radia „Przebojem na Antenę”. Prowadzi Studio muzyczne w Gdyni i nagłaśnia koncerty.

Michał Młyniec - Perkusja

(The Shipyard, Vulgar) Perkusista i basista. Współpraca: Blenders, Deluxe Tribute Band, Leszek Możdżer, Makowiecki Band. Wystąpił m.in. w Męskim Graniu 2014. Jego ostatnia płyta „Water On Mars” (The Shipyard) zdobyła serca słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych i otrzymał wraz z zespołem wiele nagród na festiwalach.

Grzesiek "Kura" Kurowski – Instrumenty klawiszowe

W młodości zauroczony muzyką klasyczną - szlify zdobywał ucząc się w klasie fortepianu oraz organów w Szkole Muzycznej I i II stopnia w Gdańsku. Kolejne lata inspirowany muzyką rock, funk, blues, latino. Od wielu lat z pasją angażuje się w różnych trójmiejskich projektach m.in. Rebel Six, Logan Route, Spark.

Partnerzy serwisu
Universal Music Polska Sony Music My Music Warner Music Poland Magic Records SP Records MJM Mystic Production MTJ
LUNA Metal Mind Productions STX Jamboree Box Music Iron Media Top 80
InterTicket
Kinoteatr Rialto
Gliwicki Teatr Muzyczny Agora S.A
O Firmie | Redakcja | Polityka prywatności | Patronat medialny | Bannery NetFan.pl | Dołącz do nas | RSS
Facebook NetFan.pl  NetFan TV  Nasza Klasa Twitter
Zawarte na stronie materiały podlegają polityce ochrony prywatności.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez Użytkowników.
Twórcy witryny: Sebastian Płatek & Piotr Strzępka
Wszelkie prawa zastrzeżone Serwis muzyczny NetFan.pl 2003-2016 ®